fbpx
Scroll Top
web-develop

Ce este important in web development

Fiind o afacere este esențial sa atragem curiozitatea clienților, acesta este motivul pentru care tot ceea ce facem este gândit minuțios și elaborat cu experiență. Echipa noastră uimitoare de dezvoltatori lucrează îndeaproape și îmbrățișează noi limbaje de codare.
Dacă dețineți o companie și aveți nevoie de ajutor pentru proiectarea și construirea site-ului dvs. de afaceri, ați ajuns in locul potrivit. Cunsotiintele noastre impreuna cu resursele puse la dispozitia dumneavoastra vor duce la crearea unui site web care să convinga cat mai mulți clienți, să obțineti mai multe oportunități si sa va creasca veniturile substantial.

SERVICII OFERITE DE NOI

DESCOPERIRE & CERCETARE

Începem fiecare angajament cu o cercetare detaliată pentru a înțelege ce face ca afacerea dvs. să mearga. Vă prezentăm o varietate de recomandări care se aliniază nevoilor dvs. de afaceri.

EXPERIENȚA UTILIZATORULUI (UX)

Designerii noștri de comerț electronic colaborează pentru a stabili o bază puternică pentru funcționalitatea magazinului tău. Folosind strategia dvs. generală, cream arhitectura site-ului dorit.

PROIECTAREA PLATFORMEI E-COMMERCE

Designerii noștri creează interfețe moderne care aduc viața conceptului site-ului web. Folosim imagini, ilustrații și animații pentru a crește implicarea.

DEZVOLTARE ECOMMERCE

Echipa noastră este certificată în dezvoltarea site-urilor de comerț electronic și implementeaza design-ului impreuna cu funcționalități responsive și personalizate. De la dezvoltarea aplicațiilor private la dezvoltarea extensiilor personalizate cu instrumente ale unor terțe părți, vă ajutăm să beneficiați la maxim de stiva tehnologică existentă.

STRATEGIE SEO

Site-ul dvs. este la fel de bun ca traficul pe care îl atrage. De aceea, echipa noastră de marketing lucrează direct cu dezvoltatorii noștri pentru a optimiza conținutul și produsele site-ului web pentru a fi afișate în rezultatele căutării.

MIGRAȚIA CONȚINUTULUI

Indiferent dacă transferați conținutul existent sau migrați întregul catalog de comerț electronic, suntem aici pentru a ne asigura că acesta merge bine. Apoi, vă ajutăm să vă optimizați conținutul pentru lizibilitate, timp de încărcare și capacitate de reacție.

TESTAREA ASIGURĂRII CALITĂȚII

Îmbunătățim incremental site-ul dvs. rulând teste îmbunătățind în cele din urmă performanța site-ului.

OPTIMIZAREA

Testăm elemente, folosim informații și comportamentele consumatorilor pentru a obtine creșterea utilizatorilor platformei de e-commerce.

SPRIJIN WEB

De la actualizări software la design de pagină și dezvoltare suplimentară a site-ului eCommerce, suntem aici pentru a ne asigura că site-ul dvs. crește odată cu afacerea dvs. în timp. Chiar și după lansare, suntem o resursă pentru ca site-ul dvs. să funcționeze ca în ziua în care a fost lansat.